• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Gjeje pak kush ishte tek ditëlindja e Jennifer Aniston


  Pa hë, mendohu pak. Kush mendon se ishte tek ditëlindja e Jennifer Aniston? Paparacët qe e ndoqën këmba këmbës aktores kanë fotografuar një burrë me flokët e gjatë e me kapele. Dhe tani të gjithë mendojnë se ai zotëri është Brad Pitt.

  Aniston e bëri festën me miqtë e saj më të mirë se ndoshta një prej tyre është edhe Brad.

  Mediat po flasin se Brad është në një lidhje me aktoren Charlize Theron, ama siç duket kjo s`e ndaloi të ishte pjesë e ditëlindjes së ish-gruas me të cilën qëndroi 10 vjet i martuar.

  *Ky post u përshtat nga People dhe është realizuar nga Fabjola Hije.