• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Gigi lë kokën pas Dua Lipës


  Nuk i kanë bërë ende 3 muaj që janë bashkë, po kunata Gigi Hadid lë kokën pas Duas, të dashurës së vëllait.

  Postimi i Gigi Hadid në Instagram

  “I dua kaq shumë këta të dy”, shkruan Gigi në një foto të çiftit.

  Dua dhe Anëar kanë ecur para në lidhjen e tyre, e kanë bërë familjare, aq sa Dua ishte e pranishme edhe në funeralin e gjyshes së tij.

  Ndërkohë që Dua fiton zemrën e kunatave, kujtojmë se babai i Duas ende shkëmben komente me Isaac ish të dashurën e vajzës.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690