• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Gëzuar Ditën e Parë të Babait me një foto të Archie-t dhe tani mund ta gjeni kujt i ngjan


  Ata e festojnë për herë të parë Ditën Ndërkombëtare të babait dhe me këtë rast Meghan nuk e kurseu një foto të plotë të Archie-t. Fotoja tregon qartë tiparet e vogla të vogëlushit që e mban në duar i ati.

  Archie dhe Harry, foto nga Instagrami

  Dhe tani që duket qartë, nëse je i mirë në dallimin se kujt i ngjan një bebe, mund ta gjesh: si mami apo si babi?

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]