• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 11 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Genta dhe i dashuri misterioz filmohen në momente private


  Që prej ndarjes nga i fejuari shumë vite më parë, Genta Ismaili nuk kishte bërë asnjë histori tjetër publike. Ende nuk ka folur e nuk ka thënë gjë, por Prive.al ka publikuar një video në të cilën ajo vallëzon dhe shkëmben një puthje në buzë me të dashurin e saj ende misterioz.

  Ata ndodhen në një lokal në Zvicër, mes miqsh, njëri prej të cilëve i ka tradhtuar.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije, referuar Prive.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post