• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Art & Kulturë Të gjitha

  Gazetarja e famshme e CNN impresionohet nga takimi me Ermonela Jahon, poston foton dhe mesazhin


  Gazetarja e famshme e CNN, Christiane Amanpour ka postuar një foto me Ermonela Jahon në Londër, duke e vlerësuar maksimalisht sopranon shqiptare

  Prapaskenat këtë fundjavë. E impresionuar nga sopranoja e shkëlqyer shqiptare, Ermonela Jaho, në rolin e Violetës në një histori tragjike të dashurisë, “Verdi La Traviata”, shkruan gazetarja bashkangjitur postimit.

  Gazetarja e famshme ka realizuar një intervistë për operan “La Traviata” e Xhuzepe Verdit, pjesë e të cilës është edhe sopranoja shqiptare, Ermonela Jaho./Tiranapost/A.C