• Shqip
 • English
 • E shtunë, 14 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha Tv/Media

  Gazetari Endri Xhafo i A2: U bënë ca bythecë të thonë se Ridvan Bode është i Edi Ramës…


  Endri Xhafo që tashmë ka hapësirën e tij në televizionin e A2 ose siç thuhet CNN shqiptar, ka reaguar me një status në Facebook sot pas debatit në parlament për Ridvan Bode, ku PD pretendon, madje Spaho e tha ‘akull’ se nuk përfaqëson PD-në.

  Statusi i Endri Xhafo: 

  Eh ku u katandis kjo Partia Demokratike, të thonë ca bythecë që Ridvan Bode është përfaqësues i Edi Ramës! Yt rracë e poshtër mosmirënjohësish! Do bëni hajër ju! Një mut keni për të bërë!

  A2 është në pronësi të Bashkim Ulaj./Copyright/ Tiranapost.al 

  Ridvan Bode përplas PS dhe PD në Kuvend sot!

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post