• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Sport Të gjitha

  Gabim i Veselit, Griezmann dyfishon për Francezët


  Griezmann ka dyfishur rezultatin për Francën ndaj Shqipërisë. Pas nje gabimi të Veselit, topi ka përfunduar në këmbët e Griezmann i cili nuk fal para porte. /XH.K

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post