• Shqip
 • English
 • E diel, 26 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Fytyrën nuk ia pamë, por zërin Ajkës së Besit dhe Xhensilës ia dëgjuam


  Ajka i ka nisur gugatjet e para dhe ia dëgjuam zërin rastësisht në një nga videot e mbrëmshme të Xhensilës. Teksa ndiqte Këngën Magjike dhe këndonte pas këngëtarëve, Ajka për një moment u duk sikur e shoqëroi të ëmën me ato belbëzimet e para të bebeve.

  Menjëherë më pas u dëgjua zëri i Xhensilës: O jeta ime. Ja, pikërisht këtë ka dashur edhe Ajka, vëmendjen e mamit që iu shkëput për ca sekonda.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post