Showbiz Sport Te gjitha

Futbollisti i njohur i kombëtares bëhet baba për herë të parë


Kapiteni i kombëtares Ansi Agolli është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e  ka bërë të ditur vet futbollisti përmes një postimi në rrjetin social ‘Instagram’.

Agolli ka postuar një foto ku duket ai dhe bashkëshortja e tij Rea e cila mban në krah me shuam dashuri djalin e sapolindur.

Nga fotoja duket që më i vogli i familjes Agolli ka lindur në ‘NYU Langone Health’ në Manhattan.

Ne i urojmë jetë të gjatë vogëlushit!/Tiranapost.al