• Shqip
 • English
 • E martë, 16 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Fustanin që J.Lo e veshi me ankthin se nga çasti në çast do i hapej


  Të gjithë e kanë ndonjë siklet me veshjet dhe sidomos vajzat e famshme që e kalojnë jetën nëpër skena e evente. Jennifer Lopez e tregoi në YouTube momentin më të vështirë e fustanin më të papërshtatshëm që ishte i bukur, por në rrezik për t`u hapur e për t`ia nxjerrë në shesh gjinjtë.

  (Jennifer Lopez me fustanin low cost të Versace-s)

  Bëhet fjalë për këtë fustanin jeshil të Versaces që ndoshta e mbani mend se është nga ata që s`harrohet.

  Videon mund ta shikoni këtu

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.