• Shqip
 • English
 • E enjte, 22 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Showbiz Të gjitha TIP top

  Fustani i guximshëm i Rihanës, fansat: I bukur, por fsheh diçka


  Rihanna kishte veshur një fustan të kuq tejet provokues në pjesën e dekoltesë në premierën e filmit Valerian në Londër. Ylli i stilit, shumë e guximshme për zgjedhjet e saj, kishte veshur një fustan Haute Couture të gjerë ku gjithë vëmendjen e kishte gjoksi, por ndoshta për të fshehur diçka tjetër.

  ri2

  ri3

  Mediat dhe fansat dyshojnë për një shtatzëni të sajën me sheikun Hassan Jameel. Shumë fansa kanë pyetur në Tëitter se pse duhej të vishte një fustan të tillë. Për të tjerë, ky dukej një fustan shtatzënie.

  ri4

  Me modelen Cara Delevingne.

  ri5

  /O.Zh/Tiranapost.al/