• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Sport Të gjitha TIP top

  Franca prish festën, shënon golin e parë në minutën e 5-të


  Ka nisur keq sfida me Francën për Shqipërine. Kuqezinjtë janë ndëshkuar në minuten e 5 nga Tolisso./XH.K

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post