• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 11 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • My Tirana Të gjitha

  Fotot më të mira të 2019-ës/ CNN rendit në Top 11 ‘Sheshin Skënderbej’


  Prestigjiozja “CNN” ka publikuar një listë prej 11 fotosh më të mira për nga arkitektura të vitit 2019. Në listë ndodhet edhe “Sheshi Skënderbej”, ku në foton e publikuar shihen qytetarë të ulur në stola duke lexuar e diskutuar me njëri-tjetrin.

  -Në vendin e parë renditet Shenzen, Kina.

  Listën e plotë e gjeni në linkun e publikuar me datë 8 nëntor 2019 nga CNN.këtu./ Tiranapost.al.

   

   

   

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post