• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Fotot me celulit të Beyonce-s ishin gjithçka që donim të shikonim para plazhit


  Nëse po vret mendjen se si do dalësh në plazh me bikini, duhet të shikosh pak fotot e Beyonce-s dhe do ndihesh më mirë. Edhe divat si ajo, me sharm, të kuruara e të zbukuruara kanë celulit. Ia pamë në fotot e publikuara dje të shkrepura në premierën e “The Lion King”.

  Beyonce dhe Jay Z, foto nga Getty

  Fustani gold me njërën këmbë jashtë ishte seksi, por nuk e mbuloi këmbën jo fort të tonifikuar të nënës së tre fëmijëve. Beyonce është si të gjitha ne.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post