• Shqip
 • English
 • E diel, 26 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Botë Foto Galeri Të gjitha

  Fotot më mbresëlënëse të vitit nga e gjithë bota të publikuara në National Geographic


  Çdo vit me mijëra fotografi dërgohen në redaksinë e kompanisë më të madhe në botë për dokumentare të natyrës “National Geogrphic”.

  Këto foto janë shpallur fitueset e konkursit të kompanisë për këtë vit. /tiranapost.al

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post