• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 18 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Fotoja e Monikës zbuloi barkun e rritur të Klajda Gjoshës


  Klajda Gjosha duhet të jetë në tremujorin e fundit të pritjes së ëmbël dhe fotoja që Monika Kryemadhi postoi, zbuloi se vajza tek barku qenka rritur shumë.

  Klajda Gjosha, foto nga Instagrami i Monika Kryemadhit

  Fotoja është shkrepur në profil, ku ndryshe nga ato të herëve të kaluara, mund ta dallojmë qartësisht motrën e Luisit, që edhe pak edhe do jetë vëllai i madh.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Klajda Gjosha zbulon barkun shtatzënë në protestën e sotme

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690