• Shqip
 • English
 • E enjte, 19 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Fotoja e Kylie-t LAKURIQ ka një lidhje me “Playboy”


  Kylie Jenner ka pozuar për Playboy bashkë me të dashurin e zemrës dhe i la pak vend imagjinatës. Ai vetëm me xhinse kurse ajo nudo.

  Të vetmet me të cilat mbuloi trupin janë flokët e gjatë dhe të zinj se ndonjë copë tekstili nuk duket gjëkundi.

  View this post on Instagram

  When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

  A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

  Mjaft më me lajme parash për më të pasurën Kardashian. Tani radhën e kanë fotot e tilla që nga motra e saj Kim i kemi parë përherë, ndërsa kujtojmë se ajo ka pozuar për revistën në vitin 2007./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690