• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 11 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Modë

  FOTO/ Veshjet më të bukura të Alketës në “Dance With Me 3”


  “Dance With Me” mbylli edicionin e tretë. Personazhet, organizimi dhe gjithçka ishte e shumë e realizuar. Që nga data 12 shtator, për 15 javë me radhë, për veshjet në “Dance With Me” janë kujdesur Kujta dhe Meri, dy stilistë mjaft të njohur në Kosovë dhe jo vetëm.

  Edhe disa prej veshjeve të moderatores së këtij formati, janë realizuar nga këta dy stilistë. Por cila prej tyre ju pëlqeu ju më shumë. Ne po ju sjellim disa foto, për t’ua bërë sa më të lehtë zgjedhjen…alketa1

  alketa2

  alketa3

  alketa4

  alketa5

  alketa6

  alketa7

  alketa8

  alketa9

  alketa10

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post