• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • My Tirana Të gjitha

  FOTO/ Tirana ‘Bardh e Zi’…


  Orion Construction ka shpallur një konkurs, që kush sjell fotn më të bukur Bardh e Zi, do të fitojë një çmim në vlerë monetare.

  Në kuadër të këtij konkursi shumë qytetarë kanë dërguar foto të bëra nga këndvështrimet e tyre. Më poshtë janë fotot e qytetit tonë Tiranës, të sjella bardh e zi, dhe parë nga këndvështrime të ndryshme…

  tr

  tr1

  tr2

  tr3

  tr4

  tr5

  tr6

  tr7

  tr8

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post