• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Foto/ Rriten temperaturat në mëngjes. Tabela me qytetet më të nxehta dhe më të freskëta sot


  Moti – E hene, 19 Gusht 2019
  —————————————————————-
  Sipas MeteoAlb: Orët e paradites MBETEN në ndikimin e motit të kthjellët në të gjithë vendin, përjashtuar zonat veriore ku do të ketë vranësira te lehta. Parashikohet që gjatë pasdites bregdeti dhe zonat e ulëta të vijojnë me kthjellime duke lënë me kthjellime dhe vranësira të shpeshta të gjithë zonën malore Lindore.

  Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes, por të pandryshueshme mbeten temperaturat në mesditë duke u luhatur nga 14°C deri në 35 °C.

  Era do fryjë mesatare në tokë dhe në det me shpejtesi 38 km/h nga drejtimi Perendimor – Veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 2 – 3 ballë./ Parashikimi i motit nga MeteoAlb/ Tiranapost.al.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post