• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Showbiz Të gjitha

  Foto/ Princ Harry i fiksuar pas Jennifer Aniston pasi pa foton e saj nudo


  Ishte koha kur Princi Harry, në moshë të re ishte i fiksuar me aktoren Jennifer Aniston, sidomos pasi pa një cover të saj duke pozuar nudo për revistën GQ. Në atë kohë princi ishte 24 vjeç dhe thuhet se për Jennifer thoshte se kishte tipare prej princeshe.

  A young Prince Harry was reportedly drop-jaw 'obsessed' with Jennifer Aniston after seeing her naked body splashed on the front of GQ magazine

  Këto pretendime dalin në një libër të ri të pa botuar ende, nga një shkrimtar i cili ka vendosur të bëjë një biografi të princit dhe sipas tij fiksimi i princit me Jennifer lindi në vitin 2009, kur ajo ishte aktore tek seriali i dashur Friends.

  The then 24-year-old royal began texting the Friends actress and even described her as 'princess material', according to a new book

   

  Në vitin 2009 kur Princi fillimisht pati interes për Anniston, tashmë 50 vjeçe aktorja nuk mendonte të krijonte një lidhje romantike me askënd, pasi kishin kaluar katër vite që kur u nda nga bashkëshorti i saj i parë, Brad Pitt. Në vitin 2015 ajo përsëri u martua, me aktorin dhe producentin amerikan Justin Theroux, por çifti u divorcua dy vjet më vonë.  Gjithsesi e shkuara mbetet e shkuar, princ Harry tashmë është martuar me dukeshën Meghan Markle dhe bashkë kanë një fëmijë./ Tiranapost.al. 

  But although the future Duke of Sussex (pictured with current wife Meghan Markle) sought to pursue the Golden Globe-winning Hollywood star, she reportedly shied away from a date because of the 16-year age gap

  Aniston, 50, starred in Friends as charachter Rachel Green from the show's inception in 1994 until it ended a decade later

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]