• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Showbiz Të gjitha

  Foto/ Para mbretëreshës me pink, Kate me Michael Kors nuk duket gjëkundi


  Sot në mëngjes, mbreteresha angleze Elisabeth u fotografua bashkë me Dukën dhe Dukeshën e Kembrixhit, Kate, teksa u nisën për në Cratihe Kier në kështjellën Balmoral në shërbimet e së dielës. Ajo që ra në sy dhe u komentua nga mediat britanike ishte veshja e mbretëreshës. E kishim parë me kostume me ngjyra të forta por rrallë herë me veshje ngjyrë pink.

  Kate Middleton, 37, looked all smiles as she joined the Queen, 93, and husband Prince William, 37, as they made their way to Crathie church near Balmoral Castle today

  93 vjeçarja kishte zgjedhur kostumin ngjyrë pink, një kapelë, kombinuar me ngjyrën e argjendtë dhe bizhu me perla.

  Kate, 37, smiled in her chic navy ensemble as she chatted to Queen Elizabeth II as they headed to Crathie Kirk for the Sunday service

  Ra në sy më shumë roza e mbretëreshës sesa veshja në të errëta ndonëse shumë stil e Kate, 37 vjeç me një fustan të gjelbërt të Michael Kors dhe xhaketë ngjyrë të errët.

  Her Majesty (pictured), 93, who opted for a bright pink outfit for the occasion, accessorised with a pearl necklace and matching earrings

  E ndërsa Princi William 37 vjeç ishte veshur me një kostum, e më kollarë ngjyrë të kuqe, fotografuar në sediljen e pasagjerit, sigurisht se zonja të tilla rrinë gjithmonë prapa. Siç shkruan Daily Mail, shërbesës iu bashkuan edhe princi i Wales dhe dukesha e Cornwall./ Tiranapost.al. E.B

  Also among the churchgoers were the Prince of Wales and the Duchess of Cornwall, who arrived alone

  Kate wore her hair in a low bun and opted for delicate gold hoops for the Sunday Service. The natural beauty kept her makeup to a minimum as she sat beside Her Majesty for the journey

  William waves to passing crowds as the Queen watches through the window in a fuchsia ensemble

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post