• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha

  Foto/ Nuk ke nevojë pse i pret flokët, shikoni çfarë zgjidhje ka gjetur Oriola Marashi


  Flokët e gjatë në verë janë problem. Kur i mbajmë lëshuar na bëjnë vapë, e kur i mbajmë kapur ankohemi se na dhemb koka. Por ka një zgjidhje që na e tregoi Oriola Marashi në këtë foto. Nuk duket se modelja i ka prerë flokët e gjatë, me të cilët eksperimenton shpesh herë, edhe për shkak të punës që bën, por është modeli i flokëve të mbledhur nga pas, të kthyera anash dhe të fryra në pjesën e balukeve me qafën e zbuluar.  Një model i tillë flokësh është edhe në modë.

  Oriola mund te jetë gati për një foto-shooting, e rregulluar nga Suela Çangu në studio ‘Makeupbysuela’ nga ku është postuar fotoja në Instagram./ Tiranapost.al.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post