• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 16 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet My Tirana Të gjitha

  Foto/ Lamborghinin ta kesh me jetë lali, por mëso të parkosh, siç parkon dhe në Gjermani!


  Një makinë luksoze e tipit Lamborghini është vënë re nëpër Tiranë, për modelin por edhe për parkimet e gabuara në shumë herë. Dhe për këtë kryebashkiaku Veliaj ka postuar fotot e makinës të parkuar gabim dhe policinë e Bashkisë që i bllokon mjetin dhe ia gjobit.

  Kryebashkiaku Veliaj në një postim në rrjetin e tij social Twitter shkruan; “Lamborghinin ta kesh me jetë lali, por mëso te parkosh, sic parkon dhe në Gjermani! ???? Veliaj falenderon qytetarët që raportojnë çdo ditë problematikat tek aplikacioni Tirana Ime.
  Flm qytetarëve që raportojnë çdo ditë problematikat tek aplikacioni “Tirana Ime” – nje mundësi që secili të sillet si kryetar bashkie për mehallen e vet”./ Shihni postimin si më poshtë./ Tiranapost.al. E.B

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]