• Shqip
 • English
 • E enjte, 12 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Botë Të gjitha

  Foto/ Kjo kompani ka menduar për të gjithë ata që lexojnë libra në plazh


  Leximi në plazh për disa është një nga kënaqësitë e jetës thjesht kur imagjinon rrezet e diellit, freskinë e detit dhe qetësinë, sidomos në orët e para të mëngjesit. Por deri më sot problem ka qenë shezloni që nuk favorizonte një pozicion të mirë për të lexuar e ndërkohë për të marrë rreze. Por Ostrich Lounge Chaise ka menduar se si të zgjidhë këtë problem, duke krijuar një shezlong me vrimë ku ti mund të qëndrosh përmbysh të mbash kokën aty e ndërkohë të lexosh librin.

  Ostrich reading beach chair

  Amazon e ka nxjerr së fundmi në shitje me çmimin 29 paund, por nëse kërkon më tepër luks ke versionin që kushton 108 paund, pasi ka dhe mbajtëse gote apo filxhani. Kliko këtu për versionet dhe çmimet./ Tiranapost.al E.B

  Reading Lounge Chair from Amazon

  Ostrich D3N1-1001G 3-in-1 Deluxe Chair - Green

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post