• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Kosova Të gjitha

  Foto/ Haradinaj kafe me nënën Rukë në ditën më të rëndësishme të jetës së tij


  Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka ditëlindjen sot. Haradinaj mbush 51 vjeç dhe këtë ditë të rëndësishme në jetën e tij ka zgjedhur ta nisë duke pirë një kafe me nënën e tij Rukë. Vetë kryeministri Haradinaj ka postuar foton ku shihet teksa po pi kafe me të. Nëna e tij duket një grua zonjë e re dhe e mbajtur. Shihni foton dhe postimin e kryeministrit./ Tiranapost.al.

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]