• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Botë Të gjitha

  Foto/ Fustanin më të bukur të maturës nga duart e babait e pati kjo vajzë


  Mund ta quash veten me fat nëse e ke babanë rrobaqepës, ose stilist. Abdoulaye Gueve prej ditësh bluante në mendje se çfarë veshje do i shkonte vajzës së saj për mbrëmjen e maturës. Shumë nga shoqet e saj u endën nëpër dyqane për të gjetur fustanin ideal, por Penda Gueve nuk vuajti nga kjo pjesë. Babai i saj gjeti copën që i duhej dhe i qepi fustanin vajzës. Modeli është i ngjitur pas trupit dhe i derdhur në pjesën poshtë gjurit dhe ngjyra purple metalizato i fiksoi të gjithë.

  Muslim teen wearing the metallic lilac dress her dad made for her

  Fotot që postoi në Facebook u kthyen në viral, pasi vetë Penda shkruante se fustanin ideal ia mundësoi babai i saj. Por jo vetëm kaq, Abdoulaye nga New Yorku ndihmoi edhe shoqet e vajzës duke dizajnuar veshjet e tyre. E pyetur nga Metro Penda tregon: Të gjithë më pyesnin për fustanin, u ndjeva e bukur, e vlerësuar. U ndjeva si një princeshë e vërtetë. Edhe shoqet e ngushta të Pendës shkëlqyen gjithashtu. Shihni fotot më poshtë. / Tiranapost.al E.B

  Teen wearing stunning dress prom dress

  teen wearing yellow sleeveless dress

  Dad makes stunning dress for daughter's prom

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]