• Shqip
 • English
 • E diel, 15 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Kosova Të gjitha

  Foto/ Faleminderit Zot! Aksidentohet vajza e këshilltarit të Haradinajt, por shpëton mrekullisht


  Vajza e këshilltarit të Ramush Haradinajt është aksidentuar ditën e djeshme në aksin rrugor Milot-Rrëshen. Gjendja shëndetësore e vajzës së Erolld Belegut fatmirësisht është e mirë pasi ka shpëtuar mrekullisht nga aksidenti.

  Në fotot që ka postuar në Instagram tregon se ka lënduar gjurin e njërës këmbë, por nuk ka pasur lëndime të tjera. Tea falenderon Zotin dhe thotë se lindi sërish.

  Ajo ndodhej në makinë bashkë me një vajzë tjetër ku u përfshi në aksident. Të dyja u trajtuan në një nga spitalet në Shqipëri. Edhe vajza tjetër është jashtë rrezikut për jetën./ Tiranapost.al. E.B

  foto galeri

  foto galeri

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post