• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • My Tirana Të gjitha

  Foto/ Ambiente argëtuese dhe sportive për të vegjlit e bllokut ‘1 Maji’


  Lulishtja 1 Maji në Tiranë është rehabilituar. Janë shtuar stola, lojëra shahu, pingpong, minibasket, dama dhe lojëra të tjera për fëmijët që të argëtohen pranë shtëpisë së tyre. Ndërsa për të rritur janë shtuar hapësirat dhe ambientet çlodhëse. Ky është një investim nga Bashkia e Tiranës për banorët e zonës pranë Lulishtes 1 Maji, veçanërisht për fëmijët e vegjël.

  Shihni fotot si më poshtë./ Tiranapost.al. 

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post