Foto-Video/ Alvini mbërrin në Romë, takim mes lotësh me babanë dhe dy motrat

Alvin Berisha ka mbërritur para pak minutash në Romë. 11 vjeçari ka mbërritur në aeroportin e Fiumicionos nga Bejruti, aty … Vazhdoni me leximin e Foto-Video/ Alvini mbërrin në Romë, takim mes lotësh me babanë dhe dy motrat