SportTe gjitha

Formacioni i yjeve që do të mungojnë në Botërorin “Rusi 2018”


“Sky Sports News” ka përzgjedh formacionin e yjeve që nuk do të luajnë në kompeticionin më të madh të futbollit botëror. Aubameyang, Gareth Bale, Edin Dzeko, Arturo Vidal, Marek Hamsik, Riyad Mahrez, Jan Oblak, Christian Pulisic, Alexis Sanchez dhe Gareth Bale nuk do të jenë pjesë e Kampionatit botëror pasi përfaqësueset e tyre nuk arritën të kalonin fazën eliminatore. /XH.K

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *