• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Floriana e zbulon. Së shpejti mami i një…


  Gjashtë muajshe shtatzënë, Floriana Garo tani ka zbuluar edhe gjininë e bebit. Do sjellë në jetë një djalë emrin e të cilit ende nuk na e ka treguar. Ajo është tashmë nëna e vogëlushes Adias për të cilën ka rrëfyer edhe ndjesitë e para si mami. ( kliko linkun këtu.)

  Floriana ka postuar foton në Instagram ku shihet barku i rrumbullakosur me një fustan të gjatë e të lehtë me ngjyra dhe nga ku ndau me ndjekësit emocionet se do bëhet sërish nënë, këtë radhë e një djali. / Tiranapost.al. E.B

  Instagrami është një gënjeshtër dhe rrëfimi i Florianës për ditët e para si mama na bindi

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690