Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Flor Binaj sfidon Manushin. Nga skena e humorit në studio sportive


Flor Binaj nuk do jetë bashkë me trupën e “Portokallisë” në maratonën e verës nëpër Shqipëri. Sipas Blitz.al, aktori do të kalojë nga skena e humorit në studion sportive, por jo të Top Channel. Flori do të jetë në TVSH bashkë me Hygerta Sakon dhe Erjona Sulejmanin për të përgjatë gjithë Kompionatit Botëror, në të njëjtin orar me Edi Manushin e Top Channel.

(Hygerta Sako, foto nga Google)

Ndërkohë që theksohet se nuk është larguar nga Top Channel pasi ky i TVSH-së është një projekt afatshkurtër.

(Erjona Sulejmani, foto nga Google)

Lajmin e Blitz e lexoni KËTU

Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]