• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Bon Voyage Lifestyle Të gjitha TIP top

  Fituesja e garës së verës në TIP ju përshëndet nga Roma, Ajla Petrela zbulon fotot


  Fituesja e udhëtimit, Ajla u kthye nga Roma dhe bëri sërish foto të bukura. Tiranapost, hapi një konkurs në muajt e verës, ku ftoi të gjithë ndjekësit të ndanin udhëtimet e tyre më të veçanta dhe për atë që mori më shumë “like” në Instagram dhuroi dy bileta të mundësuara nga Global Travel, për në Romë.

  Foto nga udhëtimi i Ajlës, marrë nga Instagrami
  Foto nga udhëtimi i Ajlës, marrë nga Instagrami
  Foto nga udhëtimi i Ajlës, marrë nga Instagrami

  Nga gjithë vajzat që konkurruan, Ajla dhe udhëtimi i saj në Francë u pëlqyen më shumë, me 275 pëlqime.

  Foto nga udhëtimi i Ajlës, marrë nga Instagrami
  Foto nga udhëtimi i Ajlës, marrë nga Instagrami
  Foto nga udhëtimi i Ajlës, marrë nga Instagrami
  Foto nga udhëtimi i Ajlës, marrë nga Instagrami
  Foto nga udhëtimi i Ajlës, marrë nga Instagrami
  Foto nga udhëtimi i Ajlës, marrë nga Instagrami
  Foto nga udhëtimi i Ajlës, marrë nga Instagrami

  Këtë fundjavë ajo shkoi në Romë, përshëndeti dhe falënderoi Tiranapost nga atje dhe bëri sërish fotot siç ajo di./Tiranapost.al

  Foto nga udhëtimi i Ajlës, marrë nga Instagrami

  Mund të kesh qenë edhe në Itali dhe në Francë, por jo si Ajla

  Shpallet fituesja e dy biletave për në Romë dhe Tiranapost premton që ka akoma

  Si të fitosh një udhëtim dhuratë për në Romë nga TiranaPost & Global Travel

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post