• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Fevziu shkon tek Luana në TCH dhe i përshkruan Berishën, Ramën dhe Veliajn


  Blendi Fevziu dha një intervistë të shkurtër tek “Shiko kush luan” ku u pyet për tre nga të ftuarit të tij: Edi Ramën, Erion Veliajn dhe Sali Berishën.

  Për Berishën thotë: “Ka një parim: ti më pyet për çfarë do ti, unë përgjigjem për ç’kam në mend”.

  Veliajn e quan me fjalën anglisht ‘soft’ : “Erion Veliaj është më ‘soft’ nuk është problematik në intervistë”.

  Ramën si personazh që e çon ku do ai intervistën: “Rama e çon aty ku do ai”.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije zbardhur nga Shiko kush luan në Top Channel

  Fevziu në emisionin ‘Shiko kush luan’: Tre gjëra që duhet të ndryshojnë në vend, përfshirë dhe qeverinë

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post