• Shqip
 • English
 • E diel, 15 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Festa e lezetshme e gruas së Gaz Pajës që për pak na ngatërroi


  Ira, bashkëshortja e Gaz Pajës e mbushi Instagramin me fotot dhe videot e ditëlindjes. Tema e festës ishte “Baby Angel”, zgjedhur ndoshta meqë Ira është në pritje në ëmbël. Madje sikur të mos shikonim tortën me qirinjtë që tregonin 25-sën, do mendonim se ishte baby shofer-i i djalit.

  Ira postoi momentet më kulminante si ai i fryrjes së qirinjve dhe ai i vallëzimit me Gazin. Ishte Gazi ai që ia këndoi këngën e ditëlindjes dhe që e ftoi në vallëzim.

  Fotot dhe videot i gjeni më poshtë.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post