Sport Te gjitha

Fekir kërkohet nga Arsenal


Sipas Daily Star, “Gunners” ka kohë që janë në bisedime me 24-vjeçarin dhe shpresojnë se një marrëveshje mund të arrihet qysh në janar. Kjo do të hapte rrugë shitjen e Mesut Ozilit dhe Alexis Sanchezit para se kontratat e tyre të skadojnë në verë. /XH.K