• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Fansat janë të sigurtë: Marina dhe Geti po presin një fëmijë


  Marina e shtrirë mbi trupin e Getit dhe të dy dorën e kanë vënë dorën mbi barkun e saj, duke qeshur. Fansat janë të bindur se çifti po pret një fëmijë. Pjesa më e madhe e komenteve janë: “Zoti ju bekoftë me një beb”, “Bebe”, “Po vjen një bebe”, “Marina shtatzënë??, Të paktën në foto kështu duket, duke parë që Geti dhe Marina kanë vendosur dorën tek barku”.

  Postimi i Marinës në Instagram
  Postimi i Marinës në Instagram
  Postimi i Marinës në Instagram
  Postimi i Marinës në Instagram

  Këto janë vetëm disa nga komentet e lëna në foton e tyre.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]