• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 26 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Familjes së Andi Lilës iu shtua një vajzë


  Burime për Tiranapost.al thonë se çifti e ka më në fund në duar vogëlushen me emrin Axa, motrën e Ayan 5 vjeç. Mbasi përfundoi ndeshjen e djeshme, Andi Lila i mori leje trajnerit dhe vrapoi për në Janinë ku ndodhej e shoqja. Arriti në kohë për lindjen e vajzës.

  (Andi Lila, bashkëshorja dhe djali, foto nga Instagrami)

  Lajmin se prisnin fëmijën e dytë, Andi na e dha pak muaj më parë. Postoi dhe foto të Ornelës, bashkëshortes me barkun e rrumbullakosur.

  *Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Fabjola Hije.