• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Faboi Dukagjini tregon rrethanat e ngjarjes në ‘Shpellën e Pëllumbasit’


  Publikohet dëshmia e Fabio Dukagjini, i riu i cili ra ditën e djeshme në ‘Shpellën e Pëllumbasit’, i cili deklaron se së bashku me Xhorxho Seferin kishin shkuar për qejf.

  Dukagini thotë se shoku i tij, Seferi u hodh në lum për tu larë dhe e mori rrjedha e ujit. Por pavarësisht përpjekjeve të tij për ta shpëtuar nuk ia doli dot.

  Ndërkohë polumbarët që prej mëngjesit të sotëm po vazhdojnë kërkimet për gjetjen e të riut./Tiranapost.al

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post