• Shqip
 • English
 • E enjte, 5 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Bota e Burrave Lifestyle Të gjitha TIP top

  Evolucioni i flokëve të David Beckham


  Sigurisht që David Beckham ka një ndikim të padiskutueshëm për sa i përket stilit të meshkujve në të gjithë botën, sidomos kur është fjala për flokët. Edhe djali i tij, njihet për stilin e famshëm të flokëve në të gjithë botën. Nga modeli krifë e kurorë, tek eksperimentet me brisk, stilet e tij të flokëve kanë lënë gjurmë tek të gjithë berberët e botës. Dje ai festoi 42-vjetorin e lindjes dhe ne po ju kutjojmë disa prej stileve më epike të tij.

  1993: Flokët e ndarë më dysh të stiluar me xhel

  davi1

  1999: Djaloshi biond

  davi2

  2000: Shkurt fare

  davi3

  2000: Modeli krifë

  davi4

  2001: Mini mohawk, model që nuk zgjati shumë, por la shumë përshtypje

  davi5

  2002: Modeli Hoxton, model që u ngjante të larguarve nga X-Factor

  davi6

  2003: Topuzi i lartë

  davi7

  2004: Flokët e gjatë me rripin e zi në ballë kanë mbetur gjatë në mendjen e adhuruesve të tij.

  davi8

  2011: “Fantastic man”. Me këtë pamje u shfaq në koverin e Fantastic man dhe e ruajti për shumë gjatë këtë imazh.

   david9

  Përshtati ne shqip/O.Zh

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post