Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Eva hap albumin e fëmijërisë dhe na kujton shtëpinë e rrobat tona


Për kujtimet nuk shërben vetëm fundjava. Edhe e mërkura mund të jetë perfekte. Ishin si ishin ato vite, ama Eva Murati paska jetuar si princeshë dhe si e tillë i ka bërë edhe fotot.

(Postimi i Evës në Instastory)
(Postimi i Evës në Instastory)
(Postimi i Evës në Instastory)
(Postimi i Evës në Instastory)
(Postimi i Evës në Instastory)

Në Instastory-n e saj nuk mbarojnë pozat e kaçurrelses së vogël. Dhe të gjithë ata që janë rreth moshës së saj, do kujtojnë mes këtyre fotove ato pllakat tipike që gjendeshin thuajse në çdo shtëpi shqiptari, divanet në hapësirat e të cilëve vendosej ndonjë kukull për zbukurim, body-t si për balerina dhe mbi të gjitha sandalet llastik që së fundmi Guçi i ka risjellë në modë.

Ah moj Eva ç`na bëre!/F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]