• Shqip
 • English
 • E hënë, 22 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Estela largohet përfundimisht nga Shqipëria


  Nuk ka shkuar në Amerikë për Javën e New York-ut, por për të jetuar përgjithmonë. Estela Ujka e ka ndarë lajmin e largimit nga Shqipëria me të gjithë miqtë në blogun e saj.

  (Estela Ujka, foto nga blogu i saj)

  “Përshëndetje miq,

  duhet të jem e sinqertë me ju që në Neë York nuk jam për NYFË por për një të ardhme më të mirë për fëmijët. Edhe pse fillimi pritet të jetë i vështirë unë nuk kam ndërmend të dorëzohem, ndaj do më duroni dhe këtej me postime simpatike .

  Siç është ky i radhës. Më besoni që kjo nuk është pamja e zakonshme këtu do flasım për të gjitha por le të themi është zgjedhja ime e parë. Kjo është lagjia ku jetoj dhe fotot janë realizuar me Lorest ndaj mendoj se hapin e parë e bëmë. Ju përshëndesim nga NY dhe shihemi në postimin tjetër. Ah po tani duhet të filloj të postoj dhe në Anglisht”, shkruan Estela që do vazhdojë jetë e pranishme me postimet në rrjet dhe me blogun.

  *Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Fabjola Hije.