• Shqip
 • English
 • E enjte, 20 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Është zyrtare, në Eurovizion do këndojnë dy shqiptare


  Jonida Maliqi nuk do të jetë e vetmja që do të performojë në Eurovizion. Eleni Foureira, përfaqësuesja e Qipros vitin e kaluar do të këndojë si e ftuar në natën finale.

  (Postimi i Elenit në Instagram)

  “Jam e nderuar të deklaroj se do të performoj në finalen e Eurovizionit të këtij viti. Mezi pres të përjetoj kujtimet e vitit të kaluar. Faleminderit Eurovizion për ftesën dhe për një performancë të cilën nuk e imagjinoni”, shkruan Eleni në profilin e saj në Instagram.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije