• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  Është në një moshë që po rritet e piqet. Besnik Mustafaj për Rudinën që nuk dogji mandatin


  Nuk preferoj të bëj koment për Rudinën. Është në një moshë që po rritet dhe po piqet. Mbiemri Hajdari është shumë i rëndësishëm. Hajdari është në momentin dhe në moshën që i lejohen gabimetdhe ato janë elementë të mësimit.

  Kështu u shpreh Besnik Mustafaj në emisionin e News 24, ku u pyet se çfarë mendonte për vendimin e Rudina Hajdarit për të dorëzuar mandatin. Mustafaj thotë se nuk preferon të bëjë koment, por vendimin e saj nënkupton se ja lë moshës së re.  Gjithsesi edhe nëse ka gabuar sipas Mustafajt, janë gabime që duhet të shihen si elementë mësimi/ Tiranapost.al. E.B

  Rudina Hajdari është deputetja më e kërkuar për momentin, ja çfarë shkruan ajo pas takimit në ambasadën gjermane