• Shqip
 • English
 • E martë, 16 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ersi në botën e çudirave feston nisjen e sezonit të verës me një foto nudo


  Është moskokëçarëse dhe i bën gjërat ashtu si i ndjen. Si në foton e postuar së fundmi, nudo. Ersi është shtrirë barkazi dhe ka pozuar tërësisht e zhveshur duke i uruar mirëseardhjen sezonit të plazhit nga Maldives.

  Postimi i Ersit në Instagram

  Sa për linjat e saj, s`kemi ç`themi se foto flet vetë.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije