• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ermonela Jaho po i bën pushimet në Shqipëri, por jo në Jug


  Është një nga sopranot shqiptare që po na bën krenarë me talentin e saj dhe është aq e dashuruar me vendin sa për pushimet e verës rikthehet në atdheun e saj.

  Ermonela Jaho ndryshe nga shumë prej emrave të njohur nuk ka zgjedhur detin dhe Jugun.

  Ajo ndodhet për të pushuar mes bukurive natyrore të Valbonës dhe për t’i shijuar ndryshe këto ditë të nxehta gushti.

  View this post on Instagram

  Me Monën (Ermonela Jaho) në Valbonë.

  A post shared by Ermal Hasimja (@ermal_hasimja) on

  Fotoja nga pushimet u postua nga pedagogu Ermal Hasimja, që shkruan: “Me Monën (Ermonela Jaho) në Valbonë”.

  Kështu ka gjetur zgjidhen perfekte dhe për vapën!/ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post