• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ermali rikthehet pas 8 vitesh në të njëjtin vend ku asgjë s`ka ndryshuar, veç  Dr. Florit


  “Ka dhe kujtime të bukura që na trishtojnë… Rrugës për Përmet, ndalova tek i njëjti vend. Asgjë nuk kish ndryshuar. Si 8 vite më parë. E njëjta tavolinë, të njëjtat karrige. I paharruar Dr.Flori”, shkruan Ermal Mamaqi.

  Postimi i Ermalit në Instagram

  Ai është ulur fiks si në njëjtën tavolinë si dikur me mikun e tij të ngushtë, Dr. Florin që u nda nga jeta 5 vjet më parë.  Ama vazhdimisht kujtohet nga miqtë e tij në rrjete sociale dhe fansat.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post