• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ermali e quan ‘budallaçkë’, por Rezarta ka Herën që e mbron


  Ermali di si ta ngacmojë Herën duke e prekur tek pika e saj e dobët, tek mami. “Mami budallaçka” thoshte ai mëngjesin e sotëm nga shtrati, ndërkohë që Rezarta filmonte, Hera luftonte me argumenta me të atin, përse nuk duhej ta quante Rezin ashtu. E gjithë biseda mes tyre është zhvilluar në anglisht, gjuhë të cilën Hera 5 vjeçe e flet rrjedhshëm.

  Dhe njësoj siç të rriturit i premtojnë asaj dhurata dhe surpriza për t`u sjellë mirë, ashtu bëri edhe me të atin.

  Gocat zakonisht janë të babit, por Hera qëndroi për një kohë të gjatë nga mamin që siç duket është e preferuara e saj.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post