• Shqip
 • English
 • E enjte, 12 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ermali dhe Elvana e çojnë ‘Dy gisht mjaltë’ në Kanë


  Ermali është shqiptari i dytë për këtë vit, pas  modeles Haidi Lushtaku, që shkeli në Kanë (nuk po llogarisim këtu Ritën dhe Duan, me famë botërore).

  Postimi i Ermalit në Instagram
  Postimi i Ermalit në Instagram

  Nëse vajzat shkuan më shumë për qejf, duke qenë se s`kanë luajtur nëpër filma, Ermali shkoi për punë pune. Ai po promovon “Dy gisht mjaltë”, edhe pse nuk është i nominuar në ndonjë prej kategorive.

  Fotot i ka zbuluar ai vetë në Instagram bashkë me fletëpalosjet e renditura pranë filmave të tjerë.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post